Epic Band Clicker

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76,9 MB
  • Sürüm 1.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
Büyük bir rock starı olmak için Epic Band Clicker mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Epic Band Clicker, iOS  akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayacağınız heyecan dolu bir müzik oyundur. Oyunda baş karakter siz olacaksınız. Büyük bir rock starı olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiniz Epic Band Clicker mobil oyununda zirve sizi bekliyor. Oyunda renkli ışıklar altında büyük bir dünyanın en sevilen kişisi olacaksınız. 

Rock starı olmak için zorlu bir yol üzerinde ilerleyeceksiniz. Kazancınızı artıracak ögeleri bir araya getirerek enstrümanınızı geliştirin, değişik parçalar çalmayı öğrenin, yeni besteler yapın ve dünya starı olarak seyircilere çılgın şarkılar söyleyerek onları eğlendirin. Epic Band Clicker oyununda çılgınlar gibi eğleneceksiniz. Her an yüksek sesli müzikler söyeleyerek ve seyircilerin gönlünü kazanarak tahta yerleşeceksiniz. 

Putlardan daha çok enstrüman ve gizemli eşya alın. Her enstrüman ile yeni şarkılar üretmenin tadını çıkartın. Kitlenizi kucaklayın ve bundan daha da fazla para kazanarak gücünüzü artırın. Farklı ögeler satın alarak kendinizi daha fazla geliştirin. Her bir oyun ögesi sizin için altın değerinde olacaktır. 

Bu renkli dünya içerisinde özgürce müzik yapmak oldukça eğlenceli olacak. Bunun için kendinizi hazırlayın. Epic Band Clicker mobil oyununa ücretsiz olarak sahip olun ve enstrümanınızın başındaki yerinizi alın. 

 

Epic Band Clicker indir