Epic Band Clicker

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut35 MB
  • Sürüm1.0.4
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTapps
iOS akıllı cihazınıza indireceğiniz Epic Band Clicker mobil oyunu ile rock starı olmaya hazır olun.

Epic Band Clicker, Android  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız heyecan dolu bir müzik oyunudur. Özellikle müzik dünyası üzerine dizayn edilen Epic Band Clicker mobil oyununda çılgınca müzik yapacaksınız. Rock keyfinizi eğlenceli bir oyun deneyimi içerisinde yaşamak için Epic Band Clicker oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. 

Oyunun her sahnesi yaratıcı bir şekilde dizayn edilmiş olup, müzik yaşamınızı renklendirecek nitelikte dizayn edilmiştir. Her sahnenin ögesi farklı olup oyunculara yaşatacağı anlar da farklıdır. Rock star olarak dünyanın en ünlü şarkıcı olmak için oyunun yönlendirmesini kullanın. Grafiksel tasarımlara ve yükseltici ögeleri kullanarak oyunda başarılı bir yol izleyebilirsiniz. 

Star hayatınıza ilk olarak sokaklarda  şarkı söyleyerek başlayacaksınız, daha sonra para biriktirerek daha yüksek kademelere geçmeye hak kazanacaksınız. Epic Band Clicker mobil oyununda eğlence asla son bulmuyor. Eğer bir rock yıldızı olmak istiyorsan, zirveye giden uzun bir yol sizi bekliyor. Başarmak için durdurak bilmede yeni şarkılar yapmalı, dinleyenleri mutlu ederek onları sevgisini kazanmalısınız. 

Kalite düzeyinin oldukça yüksek olduğu Epic Band Clicker mobil oyununda tüm oyun becerilerinizi kullanarak zirvenin sahibi olmak için ilerleyin. Başarmak kolay olmayacak, fakat siz bunu yapabilirsiniz, yüksek skorlar elde edebilirsiniz. 

Epic Band Clicker indir